meble metalowe

Oferowane przez nas meble metalowe (szafy i szafki) to produkty najwyższej jakości, przeznaczone do użytkowania zarówno w takich miejscach jak warsztaty, punkty serwisowe, narzędziownie, jak również szkoły, czy obiekty sportowe i rekreacyjne. Każda szafa i szafka metalowa naszej produkcji, będzie estetycznym wyposażeniem pomieszczeń socjalno - gospodarczych, szatni szkolnych, przebieralni na basenie, archiwów lub też laboratoriów, pełniąc jednocześnie swoją najważniejszą funkcję mebli – bezpiecznego przechowywania przedmiotów.

MELMET - meble metalowe - produkcja i sprzedaż

Tworząc meble pragniemy, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z otrzymanych sprzętów. Dlatego też każdy etap produkcji odznacza się pełnym profesjonalizmem, zarówno pod względem dobieranego materiału, jak również stosowanych rozwiązań technologicznych. Pośród proponowanych przez MELMET artykułów znajdują się między innymi szafki ubraniowe, regały, metalowe szafy narzędziowe oraz BHP, ławki, stoliki oraz krzesła. Ponadto w przypadku mebli narzędziowych, oferujemy mobilne wózki warsztatowe i platformy jezdne. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami prezentowanych przez nas sprzętów. Każdy produkt z naszej oferty jest dokładnie opisany – w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości – zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Obojętnie czy potrzebujecie Państwo meble do przechowywania dokumentów, narzędzi, specjalistycznej aparatury czy ubrań roboczych – odpowiednio dobrana szafa metalowa z naszej oferty zapewni bezpieczeństwo przechowywania tych mniej i bardziej cennych przedmiotów. Wygoda użytkowania, zabezpieczenie przechowywanych przedmiotów, to najważniejsze kryteria, jakie powinna spełniać każda szafka metalowa. Pracownicy firmy MELMET służą pomocą w doborze odpowiedniego rodzaju mebli metalowych, tak by te spełniały Państwa oczekiwania.

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.