Meble socjalne

WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRACOWNICZYCH

Czym powinny wyróżniać się profesjonalne meble socjalne, takie jak szafki i szafy? Odpowiedź na to pytanie znajdą Państwo w naszej ofercie. Do produkcji mebli przeznaczonych do pomieszczeń socjalnych, w tym szaf i szafek. używamy najnowocześniejszych technologii, które pozwalają nam tworzyć sprzęty wytrzymałe, funkcjonalne oraz bezpieczne w użytkowaniu. Oferowane przez MELMET meble posiadają także ciekawe wzornictwo oraz dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki czemu spełniają nie tylko funkcję praktyczną, ale również estetyczną.

Meble socjalne specjalna oferta firmy MELMET

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z proponowanymi przez nas szafami BHP, ubraniowymi czy też szafkami skrytkowymi. Każda z nich odznacza się najwyższą jakością oraz cechuje się zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań.

Meble socjalne wykonujemy w różnych rozmiarach – składać się mogą z jednego, bądź też kilku segmentów. Ułożenie i wygląd wnętrza komór uzależnione są od przeznaczenia danej szafki. W modelach ubraniowych montujemy półki oraz drążki z wieszakami, egzemplarze skrytkowe posiadają zazwyczaj wyłącznie schowki. W poszczególnych komorach zainstalowane mogą być przegrody (na przykład na brudną i czystą odzież). W zależności od życzenia Klienta, szafki socjalne umieszczamy na nóżkach bądź na specjalnym stelażu z ławką (ułatwia ona m.in. przebieranie się czy też daje możliwość postawienia rzeczy). Z uwagi na bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych w meblach, drzwi szafek posiadają dodatkowy profil wzmacniający oraz ukryte zawiasy. Zamykane są natomiast zamkiem cylindrycznym kłódkowym lub na dwa kluczyki.

Meble socjalne na bardzo korzystnych warunkach cenowych dystrybuujemy na terenie całego kraju.

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.