Meble szkolne

PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Firma MELMET, producent oferujący meble przeznaczone do różnych przedsiębiorstw czy instytucji, dostarcza szkołom oraz innym placówkom oświatowym, wyposażenie najwyższej klasy. Dostępne w naszej ofercie meble wypełniają szkolne korytarze, stołówki czy też szatnie, a korzystający z nich uczniowie mają zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Stosowanie najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji pozwala nam, jako producentowi, oferować sprzęty meblowe dopracowane pod każdym względem. Cechuje je między innymi zastosowanie wysokiej klasy materiałów, solidność wykonania, wytrzymałość oraz estetyczne wzornictwo.

MELMET – producent oferujący wytrzymałe meble szkolne

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań, proponowane przez nas meble szkolne są funkcjonalne – bez najmniejszego problemu będą mogły z nich korzystać dzieci w każdym wieku. Bogaty wybór rozmiarów oferowanych mebli sprawia, że każdy zamawiający będzie mógł dobrać u nas umeblowanie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Dopasowane będzie ono zarówno do wielkości danego wnętrza, jak i jego wyglądu, ponieważ meble malujemy na kilka wybranych kolorów dostępnych z palety RAL.

W dostępnych w naszej ofercie szafkach szkolnych, przechowywać można zarówno podręczniki, zeszyty, jak i ubrania. W pierwszym przypadku szczególnie polecane są szafy skrytkowe z wzmocnionymi drzwiami, z zamkiem cylindrycznym lub kłódkowym. Do przechowywania ubrań lepiej sprawdzą się szafki z wbudowanymi półkami i drążkami na wieszaki. Szkolne szatnie czy korytarze wyposażyć możemy również w ławki – wolnostojące bądź z oparciem i wieszakami na ubrania. Natomiast w szkolnej stołówce znakomicie sprawdzą się oferowane przez nas stoły oraz krzesła.

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.