Szafki Szkolne

MEBLE SZKOLNE - NA PODRĘCZNIKI ORAZ UBRANIA UCZNIÓW

Wysokiej klasy meble metalowe z naszej oferty znakomicie sprawdzają się jako wyposażenie szkół. Szczególną popularnością w tej kategorii cieszą się szafy i szafki – ubraniowe oraz na podręczniki.

Szafki szkolne, aby należycie spełniać swoją funkcję, muszą charakteryzować się określonymi cechami. Przede wszystkim, z uwagi na to, iż meble trafiają w miejsca, w których przebywają dzieci, muszą być one proste i wygodne w użyciu, ale przede wszystkim bezpieczne.

Szafki szkolne – niezbędne wyposażenie szkolnych szatni oraz korytarzy

Firma MELMET, produkując meble do szkół bierze pod uwagę wszelkie elementy, które mogą mieć wpływ na komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania oraz koncentruje się na tym, żeby były na jak najwyższym poziomie.

Przykładem może być zastosowanie w szafach modułów i segmentów różnej wielkości, tak by mogły być dostosowane do wzrostu dzieci. Dzięki temu, że drzwi posiadają zamek kłódkowy lub cylindryczny na kluczyk, uczniowie mają pewność że pozostawione w szafce przedmioty są bezpieczne. Natomiast możliwość pomalowania szaf na wybrany kolor dostępny w palecie RAL sprawi, że będą one miały estetyczny i atrakcyjny wygląd. Szafki szkolne dobierać można pod kątem ich przeznaczenia. W przypadku szafek ubraniowych proponujemy modele posiadające komory z półkami, a także te wyposażone w drążek z wieszakami. Szafki na podręczniki (na przykład typu skrytkowego) posiadają różnego rozmiaru schowki i przegrody. Zamawiając szafkę szkolną można zdecydować o sposobie posadowienia – do wyboru modele na nóżkach lub na stelażu z ławką. W celu dokładnego zapoznania się z charakterystyką i opisem poszczególnych szafek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.