Szafy Ubraniowe

MEBLE NA ODZIEŻ NIE TYLKO ROBOCZĄ

Meble pracownicze, do jakich zaliczają się także szafy i szafki ubraniowe, stanowią obowiązkowe wyposażenie szatni w wielu miejscach pracy. W szczególności tam, gdzie konieczna jest zmiana odzieży na roboczą, szafa ubraniowa jest niezbędna. Pracownicy warsztatów, magazynów, hal produkcyjnych czy laboratoriów, powinni mieć możliwość przechowywania swoich ubrań oraz rzeczy w wygodny i bezpieczny sposób.

Firma MELMET, producent wysokiej jakości mebli metalowych, oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie oferowanej kategorii, jaką są szafy i szafki ubraniowe. Produkowane przez nas meble na ubrania wykonane są z solidnej blachy stalowej. Każda szafa ubraniowa dostępna w naszej ofercie, różni się wysokością i szerokością modułów, ilością komór czy segmentów.

Zamów wysokiej jakości szafy ubraniowe z firmy MELMET

Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z poszczególnymi propozycjami, wśród których znajdują się między innymi szafki schowkowe oraz specjalne szafy strażackie.

W ofercie firmy MELMET każdy Klient znajdzie odpowiednie dla siebie szafy ubraniowe - bez względu na to, gdzie mają być umieszczone, ile osób będzie z nich korzystało oraz jaki typ przedmiotów będzie w nich przechowywany. Proponowana przez nas SERIA 30 oraz 40 to linie szaf na ubrania codzienne, jak również na odzież roboczą – czystą oraz brudną. Szafy te mogą spełniać także rolę mebli gospodarczych. W każdej komorze znajduje się półka i drążek z wieszakami, dodatkowo seria 40 posiada przegrody. Takie samo wyposażenie mają szafy schowkowe.

Szafy posadowić można na nóżkach lub też na stelażu z ławką. Drzwiczki posiadają specjalne otwory wentylacyjne umożliwiające odpowiedni przepływ powietrza, zamykane są zamkiem kłódkowym lub cylindrycznym na kluczyk.

Ta strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, będą one zapisywane w pamięci urządzenia.