24 Styczeń

Solidne i funkcjonalne meble biurowe stanowią jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego przedsiębiorstwa. Ich odpowiedni dobór i ustawienie znacznie ułatwia organizację pracy biura, magazynu, pomieszczeń konferencyjnych czy sprzedażowych. Jeśli Twoja firma dysponuje lokalami o niestandardowym ustawieniu lub chcesz zoptymalizować przestrzeń roboczą w swoim biurze, najlepszym rozwiązaniem będą meble pod wymiar, produkowane na indywidualne zamówienie.

Szafka kostka K-35

 

Dlaczego warto zlecić wykonanie mebli na zamówienie?

Nie każde przedsiębiorstwo może pozwolić sobie na przestronne, łatwe do zagospodarowania pomieszczenia biurowe, magazyny czy lokale usługowe. Częste ograniczenia lokalowe, jak również indywidualna specyfika pracy w danej firmie, wymuszają na właścicielach wdrażanie dedykowanych rozwiązań w zakresie organizacji oraz umeblowania biura. W takich sytuacjach najczęściej sięga się po meble pod wymiar – w pełni dopasowane do indywidualnych wymagań przedsiębiorcy, sprawdzające się znacznie lepiej niż standardowe produkty dostępne w ofercie katalogowej firm meblowych. Najważniejsze zalety mebli na zamówienie to m.in.:
  • dostosowanie wymiarów mebli do warunków lokalowych,
  • możliwość zlecenia wykonania mebli o niestandardowym kształcie,
  • optymalizacja przestrzeni biurowej, możliwość zagospodarowania wnęk, narożników itp.,
  • dostawa mebli o specjalistycznej konstrukcji – np. regały obrotowe, biurka ze specjalną nadstawką,
  • zwiększenie funkcjonalności poszczególnych mebli biurowych,
  • poprawa bezpieczeństwa przechowywanych dokumentów i wartościowych przedmiotów – grubsze blachy, wzmocniona konstrukcja, dodatkowe zamki i inne.
Regał RM100-5 skręcany

Dopasuj meble do potrzeb własnej firmy

Zamawiając meble pod wymiar, to klient kontroluje parametry konstrukcyjne oraz użytkowe kupowanego wyposażenia. Nikt nie zna specyfiki firmy oraz jej potrzeb lepiej niż właściciel. Właśnie dlatego, oferta szaf pod wymiar produkowanych przez MELMET cieszy się coraz większą popularnością, zarówno wśród małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców. W swojej kolekcji posiadamy m.in. solidne szafy i meble biurowe wykonywane z blachy nierdzewnej lub ocynkowanej o grubości od 0,5 do 2,0 mm. W dobie coraz bardziej restrykcyjnych przepisów m.in. o ochronie danych osobowych, solidne szafy i meble pod wymiar będą najrozsądniejszym rozwiązaniem.